UPISI U SREDNJU ŠKOLU- DOSTAVA DOKUMENTACIJE

NOVO!

PROMJENA TERMINA DONOŠENJA UPISNICA!

Obavješćujemo sve učenike koji trebaju dostaviti dokumentaciju za upis u 1. razred srednje škole
(potpisanu upisnicu i liječničku potvrdu za sva zanimanja osim opće gimnazije) da to mogu učiniti:

• u ponedjeljak, 11. srpnja 2022. (od 10.00 do 13.00 sati) i
  • u utorak, 12. srpnja 2022. (od 8.00 do 9.30 i od 11.00 do 14.00 sati):

Učenici ili njihovi roditelji/skrbnici trebaju osobno donijeti dokumentaciju u Područni odjel u Cresu, u učionicu 1.g razreda u prizemlju.

Prije toga, učenici trebaju skenirati/fotografirati dokumentaciju (upisnicu i liječničku potvrdu) te je prenijeti u sustav za upise (aplikaciju).

Učenici koji trebaju dostaviti potvrdu medicine rada mogu, umjesto te potvrde, dostaviti potvrdu obiteljskog liječnika. Originalnu potvrdu medicine rada moraju dostaviti u školu najkasnije do kraja rujna 2022.g.

Učenici koji upisuju bilo koji smjer u Srednjoj školi Ambroza Haračića mogu svoje upisnice donijeti u Područni odjel u Cresu.

Upisi se zaključuju u utorak, 12. srpnja 2022. g. – u 14.00 sati.

Napomena:
U školski prostor možete ući koristeći vrata na igralištu. Zbog ljetne organizacije rada škole i sigurnosti zatvoreni su drugi ulazi u školu.