VOLONTIRAM, A NE MORAM

Na svečanoj sjednici Gradskog vijeća Grada Cresa održanoj 2. siječnja, na Dan Grada, voditeljici sekcije “Volontiram – a ne moram”
Sonji Pokupec Salković uručeno je priznanje PRO INSULA za predan humanitarni rad i razvijanje kulture volonterstva. Sjednici je nazočila i ravnateljica 
SŠ Ambroza Haračića Jelena Bralić te nekoliko najistaknutijih gimnazijalaca-volontera.

A oni su nastavili u svom stilu…

Odjelu za hematologiju i onkologiju Dječje bolnice Kantrida uručili su gotovo 9.000 kuna vrijednu donaciju. Od iznosa prikupljenog u već tradicionalnoj akciji izrade i prodaje božićnih keksića “Božić u srcu” nabavljena je (prema želji osoblja Odjela) LED svjetiljka za preglede i TV prijamnik.
Predstavnici Gimnazije, maturanti Lana Bakija i Paolo Kaštelan te prof. Sonja Pokupec Salković posjetili su i razgledali Odjel te su se zadržali u ugodnom razgovoru s prof. Jelenom Roganović i medicinskim sestrama. U znak zahvalnosti Gimnazija je dobila Zahvalnicu KBC-a Rijeka. Troškove puta u Rijeku pokrio je Grad Cres, na čemu se zahvaljujemo.