OSMA SIMULIRANA SJEDNICA HRVATSKOG SABORA ZA UČENIKE SREDNJIH ŠKOLA-ODRŽANA ONLINE

8.-sjednica

Dana  19. travnja 2021. godine,  učenici 4.gc razreda Srednje škole Ambroza  Haračića, Područni odjel u Cresu, nazočili  su  8. simuliranoj  sjednici  Hrvatskog sabora. Sudjelovalo je 57 srednjih škola iz cijele Hrvatske.

 Glavni tekst  čitala je maturantica Neja Toić, a pomagač joj je bio maturant  Jakov Farkaš Tomljenović.

Sjednica je započela  u 12.00 sati, a trajala je, sa svim replikama i uloženim amandmanima, do 16.28 sati.

 Dnevni red:  Prijedlog  zakona o zaštiti životinja

  Sjednica je održana na platformi  Zoom.  Link: https://www.youtube.com/watch?v=Ku0SDaZ43EU

 Osma simulirana sjednica Hrvatskog sabora je prva koja je odgođena. Zbog pojave bolesti covid-19, kao i razornog  potresa u glavnome gradu Republike Hrvatske,   ta sjednica, koja je bila  planirana za 30. ožujka 2020., nije mogla biti održana.

 Ponosimo se i zahvaljujemo našim maturantima na ovome podvigu.

                                                                                                                                                                                   Voditelj  Vlaho Stražičić, prof.