oRGANIZACIJA NASTAVE OD 19.04. DO 23.04. 2021.

Od 19. do 23. travnja 2021. godine nastava za sve učenike srednjih škola kojima je osnivač Primorsko-goranska županija održavat će se prema Modelu C (nastava na daljinu).

Nastava na daljinu – Model C

Po Modelu C nastava se održava u virtualnim učionicama na platformi Google Classroom:

– nastava se održava po redovnom rasporedu sati (posljednjem objavljenom, nalazi se u prilogu)

– nastava je u realnom vremenu

– 1. sat SVIM razredima počinje u 8.00 sati

– NASTAVA ZAVRŠAVA U 14.00 SATI

IZOSTANCI UČENIKA

Tijekom online nastave učenici se trebaju ponašati u skladu s Kućnim redom škole.

Za učenika koji se ne prijavi na nastavu u virtualnoj učionici upisuje se izostanak, a razrednik će upisati razlog izostanka i opravdanost / neopravdanost sata odnosno nastavnog dana.

Odluka župana za SŠ u PGŽ – Model C 19.-23.4.2021