NAŠA BRONČANA RUBI

U subotu je na Trgu Frane Petrića organiziran svečani doček za Rubi Bosnić i Matiju Preksavca, te njihovog trenera Frana Velčića, po povratku s Europskog prvenstva u jiu-jitsuu za mlade, održanom u francuskom Verquinu. Rubi je osvojila treće mjesto u kategoriji djevojaka do 18 godina i do 63 kg, a Matija se natjecao u kategoriji juniora do 18 godina i do 66 kilograma.

Nakon dočeka na gradskom trgu malo iznenađenje u ime svih učenika i nastavnika  pripremili smo i u gimnaziji. Prigodno smo ukrasili učionicu prvoga razreda, našu osvajačicu bronce Rubi Bosnić posuli smo šarenim konfetima te joj poželjeli još puno sportskih, ali i školskih uspjeha.

Naravno, čestitke upućujemo i treneru reprezentacije Frani Velčiću, bivšem creskom gimnazijalcu,  kao i Matiji Preksavcu, učeniku naše matične škole u Malom Lošinju.