KONAČNO IZLET!!!

Nakon gotovo 15 mjeseci koje su obilježila dva lockdowna, nastava na daljinu u nekoliko navrata, distanca u razredu i na hodniku, dezinfekcijska sredstva i maskice na svakom koraku, creski gimnazijalci, drugaši i trećaši zajednički su otputovali na jednodnevni izlet u Istru.

Možda mali korak za čovječanstvo, prilično velik za tinejdžere koji su jedva dočekali nesputano druženje.

Maskice i razmak bili su potrebni samo u autobusu, sve ostalo bilo je baš kako i treba biti, kao nekada.

Prvo odredište bila je Pula gdje smo u pratnji stručnog vodiča obišli grad, a nakon toga uputili smo se u Barban, mjestašce najpoznatije po “Trci na prstenac” koja se prvi puta održala daleke 1696. godine. Posjetili smo konjički klub i razgledali multimedijalni centar, a nakon toliko edukacije na red je došao odličan ručak i rekreacija – adrenalinski park Glavani!

Svatko je pronašao nešto za sebe, prepreke su postale izazovi, pobjeđivali su se vlastiti strahovi, probijale granice izdržljivosti. Dečki su pomagali curama, hrabriji onima plašljivijima, uz puno, puno smijeha i zabave.

Fotke govore više od riječi.

Hvala Cappelli Tourist Agency na odličnoj organizaciji izleta, a mi već smišljamo kamo ćemo nakon ljeta!