I U CRESU VUKOVAR SVIJETLI

I u creskoj gimnaziji obilježen je Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje. Prigodni plakat postavljen je kod ulaza u gimnaziju, a izradili su ga Leni Bosnić i Vid Krstačić, učenici 2.g razreda. Uz plakat i Vučedolsku golubicu upaljena je svijeća za sve žrtve Domovinskog rata. Učenici gimnazije su sa svojim nastavnicima pogledali film posvećen događanjima tijekom bitke za Vukovar i stradanju hrvatskih branitelja i civila nakon opsade grada 1991. godine.

Sonja Pokupec Salković, prof.