čESTITKE ZA RUBI!!!

Zajedničkim satom razrednika svih triju gimnazijskih odjela u Cresu i velikim pljeskom pokušali smo našoj Rubi Bosnić pokazati koliko smo ponosni na nju. Nije mala stvar predstavljati svoju zemlju na Svjetskom prvenstvu! Poželjeli smo joj puno sportskih uspjeha te smo se zasladili odličnom tortom.

Buketić cvijeća Rubi je, u ime svih gimnazijalaca uručio Emanuel Salković, najstariji učenik naše male škole.

Čestitamo i treneru, Frani Velčiću koji je prije par godina bio naš gimnazijalac te Matiji Preksavcu, učeniku naše matične škole.

                                                                                                                                                                                                                        Sonja Pokupec Salković