ŠKOLSKA TORBA PUNA DOBROTE

Generacija maturanata 2018. /2019.,tek izašla iz školskih klupa, bila je po mnogočemu posebna. Poseban je i poklon koji su zadnjeg dana svoga srednjoškolskog obrazovanja pripremili za nekog budućeg đaka prvaka. Novu, anatomsku školsku torbu ispunili su velikom pernicom, pisankama, flomasterima, bojicama i svim ostalim  potrebnim za prve školske dane. Ostali učenici gimnazije, članovi sekcije Volontiram-a ne moram, pridružili su im se u lijepoj gesti pa je prikupljena veća količina bilježnica i raznog drugog školskog pribora. Školsku torbu punu dobrote i kutije pune pribora za učenje poklonili su korisnicima Socijalne samoposluge u Rijeci uz želju da školska torba usreći neku djevojčicu koja će bilježnice ispuniti peticama. 

 
                                                                                                                                                                                                           Sonja Pokupec Salković, prof. 

A o našim maturantima pisali su i drugi: