PRVO DARIVANJE KRVI

U jeku priprema i polaganja ispita državne mature Dino Salković i Darjan Utmar našli su vremena ( i hrabrosti 😊😊)  po prvi puta darovati krv. Bez problema odradili su i taj humani zadatak rekavši uglas da je bilo “baš super” te da im je žao što nije bilo više dobrovoljaca. S nešto više poteškoća krv je uspjela dati i Ines Rizvić, koja je morala prvo “dokazati” da ima dovoljan broj kilograma, a onda prije darivanja i dobro ručati. Iako je samo darivanje “odradila” bez muke i s osmjehom, liječnica joj je preporučila da se do idućeg puta ipak udeblja kilu, dvije.

                                                                                                                                                                                                             Sonja Pokupec Salković, prof.