oRGANIZACIJA NASTAVE OD 22.03. DO 2.04. 2021.

Od 22. ožujka do 2. travnja 2021. godine nastava za sve učenike srednjih škola kojima je osnivač Primorsko-goranska županija održavat će se prema Modelu C (nastava na daljinu).

Po Modelu A u tom vremenu bit će nastava za maturante.

Nastava na daljinu – Model C

Po Modelu C nastava se održava u virtualnim učionicama na platformi Google Classroom za učenike od 1. do 3. razreda :

– nastava se održava po IZMIJENJENOM  rasporedu sati ( U PRILOGU)

– nastava je u realnom vremenu

– 1. sat SVIM razredima počinje u 8.00 sati

– VELIKI ODMORI su od 9.35 do 9.50 te od 11.25 do 11.35 sati

– NASTAVA ZAVRŠAVA U 14.00 SATI

IZOSTANCI UČENIKA

Za učenika koji se ne prijavi na nastavu u virtualnoj učionici upisuje se izostanak, a razrednik će upisati razlog izostanka i opravdanost / neopravdanost sata odnosno nastavnog dana. tijekom online nastave učenici se također trebaju ponašati u skladu kućnim redom škole.

Nastava u školi – Model A

Nastava za maturante održava se po Modelu A (u školi) od 22. ožujka do 2. travnja 2021.
Nastava počinje u 8.00 sati po redovnom rasporedu sati u učionici 4.g razreda.

I dalje SE TREBA PRIDRŽAVATI svih epidemioloških mjera, između ostalog:

– mjerenje tjelesne temperature,

– obavezno PRAVILNO nošenje maske,

– higijena ruku, prije ulaska dezinfekcija ruku,

– održavanje razmaka,

– ne zadržavanje u hodnicima,

– provjetravanje učionica,

– donošenje marende od kuće

RASPORED_RAZREDI_NOVO_22.03-2.04