OBAVIJEST O ŠTRAJKU U PETAK

Poštovani učenici i roditelji,

dana 22. studenog 2019. (petak), zbog štrajka nastavnika, u Srednjoj školi Ambroza Haračića p.o. u Cresu, neće se održavati redovna nastava prema uobičajenom rasporedu. Škola će biti otvorena u uredovno vrijeme. 

Za sve učenike koji dođu u školu organizirat će se siguran boravak u školskom prostoru kao i pravovremeno informiranje o tijeku nastave.

Kontakt osoba kojoj se možete obratiti vezano za održavanje štrajka i nastave je tajnica škole koju možete nazvati na službeni broj telefona: 231-101 ili na mail škole: tajnistvo@ss-aharacica-malilosinj.skole.hr

O svim daljnjim informacijama vezano za nastavni proces u okolnostima najavljenog štrajka pravodobno ćemo Vas informirati putem naše web stranice i oglasne ploče skole.

Close Menu