NAŠI KOŠARKAŠI OSVOJILI SREBRO

U završnici natjecanja srednjih škola Primorsko-goranske županije u košarci ekipa Srednje škole Ambroza Haračića osvojila je drugo mjesto i srebrnu medalju te tako nastavila uspješan niz nastupa na županijskim natjecanjima u tom sportu.

U finalnoj utakmici naša je momčad izgubila od Salezijanske klasične gimnazije. Za školu, pod imenom školskog sportskog društva “Burin”, igraju creski i lošinjski učenici, čime je naglašeno zajedništvo matične škole i Područnog odjela. Čestitke svima, treneru Juri Bosniću i njihovom nastavniku TZK-a Saši Javoroviću, a posebno creskim gimnazijalcima koji su važan dio ekipe. To su maturanti Leni Bosnić, Karlo Damijanjević, Andrea Kaštelan i Emanuel Salković te učenici 2. razreda Ernest Mužić i Ivan Rebernik.

Bravo, dečki!

                                                                                                                                                                                                   Sonja Pokupec Salković