KAKO SU PROFESORI GIMNAZIJE IZNENADILI MATURANTE

Pretpostavljajući da je danas ipak posljednji dan nastave uživo za maturante (službena odluka stigla je iza podneva), pripremili smo im malo iznenađenje.

Nakon završnih provjera znanja, na prijevaru smo ih prikovali uz stolice u učionici rekavši da su stigle najnovije upute za polaganje mature. Očaj na licima ubrzo su zamijenili osmjesi pa i poneka suza jer ih je na projekcijskom platnu dočekala prezentacija s prvog dana polaska u osnovnu školu te vrlo emotivna video poruka njihove učiteljice Ljiljane Holik.

Ispred škole pripremili smo im tortu i rashlađeni bezalkoholni pjenušac, bilo je i pjesme i fotkanja i suza i smijeha…

Ma, nitko nam nije mogao ovaj dan pokvarit!!!

Antonio Ćurković, Jakov Farkaš-Tomljenović, Dorotea Sintić, Neja Toić, Nika Utmar, Karlo Zubović, Matej Živković – VOLIMO VAS!!! – Vaši profesori i profesorice