Raspored sati


RASPORED SATI           2018./2019.

 

 

  1. razred                   PONEDJELJAK              UTORAK                   SRIJEDA                      ČETVRTAK               PETAK
8.00-8.45          1. FIZIKA MATEMATIKA POVIJEST HRVATSKI NJEMAČKI
8.50-9.35          2. MATEMATIKA VJERONAUK LIKOVNA UMJ. ENGLESKI GLAZBENI
9.55-10.40       3. HRVATSKI LATINSKI MATEMATIKA KEMIJA HRVATSKI
11.00-11.45     4. TZK LATINSKI POVIJEST BIOLOGIJA TZK
11.50-12.35     5. NJEMAČKI ENGLESKI MATEMATIKA BIOLOGIJA FIZIKA
12.40-13.25     6. GEOGRAFIJA INFORMATIKA HRVATSKI ENGLESKI SRO
13.30-14.15     7.   INFORMATIKA GEOGRAFIJA KEMIJA  

 

2. razred                   PONEDJELJAK              UTORAK                   SRIJEDA                      ČETVRTAK               PETAK

8.00-8.45          1. NJEMAČKI ENGLESKI LIKOVNA U. NJEMAČKI VJERONAUK

ETIKA

8.50-9.35          2. FIZIKA HRVATSKI POVIJEST GLAZBENI FIZIKA
9.55-10.40       3. TZK MATEMATIKA POVIJEST ENGLESKI MATEMATIKA
11.00-11.45     4. HRVATSKI ENGLESKI HRVATSKI LATINSKI HRVATSKI
11.50-12.35     5. GEOGRAFIJA MATEMATIKA GEOGRAFIJA KEMIJA PSIHOLOGIJA
12.40-13.25     6. BIOLOGIJA LATINSKI INFORMATIKA KEMIJA TZK
13.30-14.15     7. SRO   INFORMATIKA BIOLOGIJA MATEMATIKA

 

 

  1. razred                   PONEDJELJAK              UTORAK                   SRIJEDA                      ČETVRTAK               PETAK
8.00-8.45          1. MATEMATIKA HRVATSKI HRVATSKI

 

MATEMATIKA GLAZBENI
8.50-9.35          2. TZK ENGLESKI HRVATSKI

 

BIOLOGIJA NJEMAČKI
9.55-10.40       3. FIZIKA VJERONAUK

ETIKA

GEOGRAFIJA BIOLOGIJA FIZIKA
11.00-11.45     4. NJEMAČKI TALIJANSKI LIKOVNA U. ENGLESKI MATEMATIKA
11.50-12.35     5. KEMIJA HRVATSKI SOCIOLOGIJA POVIJEST TZK
12.40-13.25     6. KEMIJA ENGLESKI SOCIOLOGIJA POVIJET PSIHOLOGIJA
13.30-14.15     7. GEOGRAFIJA SRO

 

TALIJANSKI   LOGIKA

 

 

  1. razred                   PONEDJELJAK              UTORAK                   SRIJEDA                      ČETVRTAK               PETAK
8.00-8.45          1. TZK POVIJEST MATEMATIKA GLAZBENA U. MATEMATIKA
8.50-9.35          2. NJEMAČKI POVIJEST MATEMATIKA KEMIJA HRVATSKI
9.55-10.40       3. TALIJANSKI ENGLESKI HRVATSKI POVIJEST NJEMAČKI
11.00-11.45     4. FIZIKA VJERONAUK

ETIKA

GEOGRAFIJA KEMIJA FIZIKA
11.50-12.35     5. BIOLOGIJA POLITIKA I GOSPODARSTVO LIKOVNA U. ENGLESKI FILOZOFIJA
12.40-13.25     6. HRVATSKI HRVATSKI GEOGRAFIJA BIOLOGIJA FILOZOFIJA
13.30-14.15     7.   TALIJANSKI SRO ENGLESKI TZK