SVEČANA PODJELA SVJEDODŽBI MATURANTIMA

21. generacija “creskih gimnazijalaca” oprostila se od školskih klupa.

Razrednica maturanata, Rozana Perović  podijelila je maturantima posljednje školske svjedodžbe – svjedodžbe gdje je u svaku ocjenu utkano nebrojeno sati zajedničkog rada učenika i njihovih profesora, uspona, padova, strahova, ushita, nadanja…

Lijepim i toplim riječima učenike su pozdravili ravnateljica gđa Jelena Bralić i gradonačelnik g. Kristijan Jurjako, zaželjevši im uspjeh i sreću na maturi, upisima na fakultet i u životu.

Kroz program su nas proveli Tamara Babić i Roko Salković, a svojim glazbenim nastupom uveličali su ga Filip, Damian i Cecilija Jedretić, Klara Kučić, Nikola Filipas  i Filip Flego te Roko Salković recitirajući stihove pjesme Neka te sreća prati.

Najuspješniji maturanti pohvaljeni su i nagrađeni. Za odličan uspjeh i uzorno vladanje tijekom cjelokupnog srednjoškolskog obrazovanja nagrađeni su maturanti Lorena Abdić, Nera Barišić, Dorian Brnić, Robert Kremenić i Leina Radusinović.

Za odličan uspjeh i uzorno vladanje u četvrtom razredu pohvaljen je Jakov Kruljac. Za sudjelovanje u ekipnom natjecanju na Festivalu matematike, gdje su postigli izvrsno četvrto mjesto, nagrađeni su Jakov Kruljac i Tea Brđanović.

Maturanti i njihove mlađe kolege  aktivno su sudjelovali u radu slobodnih aktivnosti, u humanitarnom i volonterskom radu pa su ovom prigodom i mlađim gimnazijalcima  dodjeljene pohvalnice i nagrade.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA